GREEN APART.
GREEN APART.

Serdecznie zapraszamy do spędzenia chwil w wyjątkowych apartamentach. Naszym gościom oferujemy wysokiej jakości nocleg w elegancjich i jednocześnie wygodnych apartamentach. Pokoje stanowią połączenie natury z nowoczesnością, indywidualny charakter każdego z nich sprawia iż nasi klienci przy każdej wizycie mogą poznać inne wnętrza, przy zachowaniu wysokiego standardu wyposażenia.

Rezerwacje można dokonywać telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz na stronie:
www.greenapart.eu

Green Apart nocleg w zgodzie z naturą w Krainie Łęgów Odrzańskich

„Green Apart nocleg w zgodzie z naturą w Krainie Łęgów Odrzańskich” to nowy obiekt hotelowo-noclegowy powstający w Komornikach współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Green Apat to kameralna inwestycja zaprojektowana z myślą o klientach poszukujących w czasie wolnym całkowitego spokoju i kontaktu z naturą. Na apartamenty zostały zaadaptowane pomieszczenia na II kondygnacji budynku gospodarczego z XIX w. W ramach projektu utworzony zostanie obiekt hotelowo-noclegowy dysponujący dwunastoma dwuosobowymi pokojami z łazienkami dla maksymalnie dwudziestu czterech osób.

W projekcie zostały ujęte rozwiązania polegające na wykorzystaniu OZE w celu wytworzenia energii elektrycznej z paneli fotowoltaicznych a także ogrzania apartamentów za pośrednictwem kaskady pomp ciepła. Ponadto jako element wpływający korzystnie na klimat w projekcie przewidziano ponowne wykorzystanie wody z umywalek/pryszniców i wanien do  spłuczek WC. Powstałe w wyniku projektu pokoje gościnne będą wynajmowane turystom odwiedzającym okolicę ceniącym sobie niezależność oraz spokój i możliwość skorzystania z relaksu w zgodzie z naturą.