AKTUALNOŚCI
AKTUALNOŚCI

Green Energy o korzyściach OZE

27 października w starostwie powiatowym w Środzie Śląskiej odbyło się spotkanie dotyczące Programu „Czyste powietrze”. W szkoleniu wzięli udział członkowie oraz sympatycy Stowarzyszenia Forum Sołtysów Powiatu Średzkiego. Na spotkanie został zaproszony Pan Przemysław Babiński, który zaprezentował przykłady zrealizowanych inwestycji oraz rozwiązania zarówno do nowych jak i modernizowanych budynków. Dzięki tej prezentacji sołtysi mogli poznać ekologiczne i ekonomiczne korzyści wynikające z montażu pompy ciepła.

Obowiązkowe składanie deklaracji dotyczące sposobu ogrzewania budynku. Co warto wiedzieć.

* Do dnia 30.09.2021roku złożono 301 095 deklaracji do CEEB.
139 845 złożonych deklaracji dotyczy kotłów na paliwo stałe.
*Obowiązek złożenia deklaracji spoczywa na właścicielach i zarządcach budynków do CEEB dla źródeł ciepła które nie przekraczają 1 megawata. Dotyczy to przydomowych kotłowni tzn. kotłowni opalanych węglem, gazem jak i ogrzewaniem za pomocą OZE (pompa ciepła)
*Deklaracje można złożyć w dwóch formach: elektronicznej i papierowej
* Właściciele budynków będą mieli rok na złożenie deklaracji, czyli do 1 lipca 2022 roku. To jednak dotyczy tych źródeł ciepła, które pracowały przed 1 lipca 2021 roku. Jeśli dom będzie miał nowe źródło ogrzewania i zostanie ono zainstalowane i uruchomione po 1 lipca br., to zgłoszenia trzeba będzie dokonać w ciągu 14 dni.
*Za brak złożenia deklaracji będzie grozić grzywna wymierzana na zasadach ogólnych Kodeksu wykroczeń.
Nie zwlekaj zmień swoje ogrzewanie na przyjazne środowisku.
Zadzwoń i zapytaj o ofertę.
Zróbmy wspólnie coś dobrego dla Ziemi.

Nowy oddział w Pruszkowie!


Miło jest nam Państwa poinformować, że ruszył nasz nowy oddział  w Pruszkowie.
To już kolejny punkt działania Green Energy na mapie Polski.
Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem handlowym
tel: 506 316 908 lub  ph.warszawa@green-energy.biz.pl

STREFA SPA

Zapraszamy do Ogrodowej Strefy SPA - miejsca relaksu, zdrowego ciała i czystego umysłu na najwyższym poziomie. Korzystanie z sauny zwiększa odporność organizmu, hartuje i odpręża, bardzo dobrze wpływa na układ krążenia, drogi oddechowe, przemianę materii, otyłość, choroby stawów i bóle reumatyczne. Wanna z hydromasażem zapewni najwyższy komfort i skuteczny masaż hydroterapeutyczny. Regularne korzystanie z wanny jacuzzi sprzyja lepszemu krążeniu zwiększając przepływ krwi w każdej części ciała.

Aleja 182 drzew

Działamy i zmieniamy świat na lepsze. Po raz kolejny zaangażowaliśmy się w akcję sadzenia drzew. Dzięki dotacji 10 000 zł, którą przekazaliśmy, Starostwo Powiatowe zakupiło sadzonki min. pięknie kwitnącego lilaka na pniu oraz wiśni piłkowanej „Royal Burgundy”. Wzdłuż ścieżki pieszo-rowerowej Środa Śląska-Ciechów posadzono nie 113 jak początkowo zakładano ale 182 drzewa. Cała akcja trwała kilka dni a posadzone  drzewa nie tylko pięknie się prezentują ale przede zapewniają nam tlen, oczyszczają powietrze i korzystnie wpływają na klimat.

Deante podwójnie nagrodzone Złotą Villą 2021!


Już po raz kolejny firma Deante zdobyła uznanie Jurorów w prestiżowym konkursie, organizowanym przez redakcję magazynu VILLAProdukty marki Deante otrzymały wyróżnienia w aż dwóch kategoriach: Meble Łazienkowe oraz Zlewozmywaki, uznanie zdobyły konsole łazienkowe z kolekcji Correo oraz innowacyjne zlewozmywaki Magnetic. Wszystkie produkty Deante można zamówić w naszym salonie. Zapraszamy.

Razem zmieniamy świat!

Przy instalacji fotowoltaicznej i pompie ciepła znikają rachunki za energię elektryczną, ogrzewanie i ciepłą wodę użytkową. 

Skontaktuj się z nami i dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów.

Działamy już od 11 lat na rynku!

Ruszył drugi nabór wniosków w ramach programu "MOJA WODA"

22-03-2021 ogłoszono drugi nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego "MOJA WODA", którego celem jest ochrona zasobów wody oraz minimalizacja zjawiska suszy. Kwota dofinansowania to 5 000 zł. Zapraszamy, u nas znajdziesz gotowe rozwiązania.
Kolejna odsłona naszej akcji Drzewo Instalatora z Firmą DeanteGreen Energy razem z partnerami zmienia Świat na lepsze.
Nowe sadzonki w pierwszych dniach wiosny trafiają do Naszych klientów. Dziękujemy za wsparcie naszej akcji i zapraszamy do naszego salonu sprzedaży.

NOWY SALON SPRZEDAŻY JUŻ OTWARTY!

Zapraszamy do nowootwartego salonu sprzedaży w Hajnówce przy ulicy Batorego 26! 

Dziękujemy firmie Xylem za wsparcie naszej akcji DRZEWO INSTALATORA. Kolejne sadzonki drzew rozdane. 

Razem zmieniamy świat!

Pierwszy etap programu DRZEWO INSTALATORA został zakończony. Rozdaliśmy 200 sadzonek drzew. Czekamy na wiosnę i kolejną dostawę drzewek. Dziękujemy naszym sponsorom za otrzymane wsparcie.

Rozwiązania bezdotykowe firmy Roca. Minimum ryzyka. Maksimum higieny.

Rozwiązania bezdotykowe Roca obejmują wszystkie produkty, które dotąd sterowane były ręcznie czyli baterie, przyciski spłukujące wodę w toalecie czy pisuary. Dzięki temu przestrzeń łazienki jest bardzo bezpieczna. Takie właśnie rozwiązania rekomenduje Światowa Organizacja Zdrowia, aby chronić się przed zakażeniem.

Łąka kwiatowa w Green Energy.

Łąka to miejsce pełne życia, kolorów, zapachów i dźwięków - przyjazna środowisku alternatywa dla uciążliwych i kosztownych trawników. Nie wymaga dodatkowego nawadniania co pozwala oszczędzać wodę i prezentuje się dobrze nawet w czasie suszy. Łąki kwietne wspierają dziką przyrodę stanowią schronienie i miejsce do życia dla małych zwierząt i pożytecznych owadów - pszczoły miodnej i dzikich zapylaczy, takich jak trzmiele, motyle, pszczoły samotnice i wielu innych gatunków. 

Wspieramy ochronę środowiska oraz lokalne inicjatywy społeczne.

Minęły już dwa lata od rozstrzygnięcia konkursu, drzewa pięknie rosną i wzbogacają ekosystem.
Nagrody konkursowe przyznane przez Green Energy, Energy Group zostały wykorzystane na zasadzenie nowych drzew i roślin na terenie sołectw powiatu średzkiego.

Zdjęcie wykonane kamerą termowizyjną prezentuje jak duże są straty ciepła m.in. przez komin.

Przedstawiamy przykładową realizację powietrznej monoblokowej pompy ciepła firmy Stiebel Eltron.

Budynek o powierzchni 120 m² ogrzewany pompą ciepła. Licznik energii energetycznej zamontowany przy pompie ciepła wykazuje zużycie energii na poziomie 3682,46 kW za okres od lipca 2019r do 20 maja 2020r. Roczne koszty ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej wynoszą 1520 zł.

Razem zmieniamy świat i wspieramy polski biznes!

W naszym salonie Green Energy zakończyliśmy erę plastikowych butelek i wprowadziliśmy wodę w szkle.
Nie śmiecimy plastikiem a nasi Klienci i nasza załoga gaszą pragnienie wspaniałą wodą mineralną jednocześnie wspierając polskie zakłady. 

Dlaczego warto wybrać panele Bruk-Bet Solar

Nowości do małej łazienki - funkcjonalne i stylowe.