O NAS
O NAS

Od 1999 roku kreujemy rzeczywistość wokół nas.

Green Energy to firma handlowo-usługowa, centrala grupy zakupowej Polskich Składów Nowoczesnych Instalacji ENERGY GROUP skupiająca 25 polskich firm zajmujących się sprzedażą techniki grzewczej i sanitarnej oraz odnawialnych źródeł energii.
W Naszej ofercie znajdziecie Państwo ponad 70 producentów z całej branży techniki grzewczej, sanitarnej i elektroinstalacyjnej.
Swoim klientom oferujemy najwyższej jakości produkty wraz z profesjonalną usługą montażu. Jakość, gwarancja i fabryczny serwis, to podstawowe kryterium jakie stosujemy przy doborze producentów z którymi współpracujemy.
Tym samym na niektóre produkty gwarancja dla Państwa to nawet 25 lat.

Centrala grupy zakupowej
Nasz salon sprzedaży z aktywną ekspozycją rozwiązań OZE, znajdziecie Państwo w Komornikach obok Środy Śląskiej. Jesteśmy hurtownią, która obsługuje w ramach Energy Group ponad 25 firm, a nasz salon dedykowany jest do klienta detalicznego i firm wykonawczych, gdzie skupiamy się na dostosowaniu oferty do potrzeb klientów indywidualnych.

Zespół instalatorów i ekspertów sprzedaży
Produkty takie jak powietrzne pompy ciepła, panele fotowoltaiczne czy systemy rekuperacji oferujemy Państwu razem z montażem. Posiadamy zespół przeszkolonych, certyfikowanych instalatorów i ekspertów sprzedaży. Chcemy mieć pewność, iż produkty, a raczej całe instalacje które projektujemy i sprzedajemy, będą również dobrze wykonane, a znając układ montażu, jesteśmy w stanie w każdej chwili skorygować, dostosować lub wymienić dany element. Budujemy dzięki temu zaufanie wśród klientów.

Doświadczenie w branży.
Green Energy działa jako firma na rynku od 2010 rynku, jednak wykorzystujemy i bazujemy na doświadczeniu naszych ekspertów, którzy w branży działają od ponad 20 lat.
Doświadczenie nauczyło nas też tego, że warto postawić na jakość i profesjonalizm, a nie na niższą cenę.

Stawiamy na jakość.
Powietrzne pompy ciepła Stiebel Eltron, elektryczne kotły c.o. Kospel czy monokrystaliczne panele fotowoltaiczne firmy Solar Bruk-Bet to tylko niektóre z produktów klasy premium jakie posiadamy w Naszej ofercie.
Tylko kompletna instalacja zaprojektowana i wykonana na produktach klasy premium takich jak np: Rury systemu Kisan, Separatory zanieczyszczeń Calefi, zawory Ferro z 10 letnią gwarancją czy kształtki Viegi wykonane z brązu bez dodatków ołowiu, jak również izolacja otulinami Thermaflex spełniającymi wymagania domów energooszczędnych, to gwarancja poprawnego działania i najniższych rachunków za energie.
Dla Naszych klientów oferujemy produkty ,,grupy premium’’, producentów którzy na rynku znajdują się od kilkudziesięciu lat.

Wychodzimy z założenia, że warto postawić na najlepszej klasy produkt i mieć pewność, że nasz klient będzie z niego zadowolony.