REALIZACJE
REALIZACJE
Kolejna modernizacja Green Energy. Zastąpiliśmy kocioł gazowy do ogrzewania budynku i cieplej wody, pompami ciepła STIEBEL ELTRON Polska. Obiekt serwisowy ESA Trucks Polska, samochodów ciężarowych DAF stał się neutralny ekologicznie, panele fotowoltaiczne i pompy ciepła, spełniają zadanie zmieniając otoczenie. Wielkie podziękowania dla dyrekcji ESA za zaufanie.
Razem Zmieniamy Świat!

Nasze instalacje wykonujemy w nowych i modernizowanych budynkach. Jednostki pomp ciepła dobieramy indywidualnie - tak aby spełniały funkcje grzewcze i oczekiwania użytkowników gwarantując spokój, czyste powietrze i najniższe rachunki na długie lata. Stawiamy na urządzenia klasy Premium - monoblokowe pompy ciepła Stiebel Eltron, które są ekonomiczne i przyjazne dla środowiska dzięki wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii.

Cieszymy się, że możemy montować produkty OZE i że nasi klienci wybierają ekologiczne rozwiązania do swojej kotłowni. Pompa ciepła Stiebel Eltron wykorzystuje darmową energię z powietrza. Dodatkowo zamontowany zmiękczacz wody nie tylko dba o instalację grzewczą, armaturę i sprzęt AGD ale przede wszystkim dzięki złożu KDF i filtrom węgla aktywnego zapobiega rozwojowi bakterii oraz usuwa stężenie wielu lotnych związków organicznych, pestycydów i herbicydów, a także chloru.
RAZEM ZMIENIAMY ŚWIAT!

NIEZALEŻNY DOM tani w utrzymaniu i ekologiczny.
Za ogrzewanie i przygotowanie ciepłej wody użytkowej odpwiada powietrzna pompa ciepła Stiebel Eltron a jej  idealnym uzupelnieniem jest instalacja fotowoltaiczna, która zapewnia darmową energię. Taki zestaw gwarantuje bardzo tanią i komfortową eksploatację budynku a przede wszystkim jest ekologiczny. Stara kamienica po modernizacji nie emituje szkodliwych substancji do atmosfery i nie ma negatywnego wpływu na zdrowie mieszkańców i sąsiadów. Czysto, bezpiecznie i ekologicznie.

 

Kolejny dom ogrzewany powietrzną pompą ciepła Stiebel Eltron.

Powierzchnia budynku to 250 m². Roczne koszty ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej wynoszą 2300 zł.

 

Dom o powierzchni 150 m², zamontowana powietrzna pompa ciepła na potrzeby ogrzewania domu i ciepłej wody użytkowej.  Roczny koszt pracy pompy wynosi 1950 zł.

 

Dom 120 m² ogrzewany powietrzną pompa ciepła. Licznik energii energetycznej zamontowany przy pompie ciepła wykazuje zużycie energii na poziomie 3682,46 kW za okres od lipca 2019r do 20 maja 2020r. Roczne koszty ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej to 1520 zł.

Domek 220 m2

  • instalacja mieszana ( grzejniki 1 piętro, instalacja podłogowa - parter )
  • 7 - mieszkańców.
  • Właściciel zużywał 1t ekogroszku miesięcznie.
  • Kotłownia wykonana pod schodami, wcześniej klient posiadał kotłownie w budynku zewnętrznym.
  • Stan licznika zamontowanego przy pompie ciepła na dzień 30-04-2020r. wykazuje zużycie energii elektrycznej 6848,09 kW x 0,40 zł (uśredniony koszt taryfy) daje nam 2.739,24 zł - jest to koszt ogrzewania od 15-07-2019r. 

 

Przed

Przed

Po

Po

Po

Po

zdjęcie licznika wykonane 30-04-2020r.


Uzysk z instalacji 32 paneli fotowoltaicznych Bruk Bet Solar na dachu salonu Green Energy w Komornikach od 16-05-2019 do 10-04-2020. Czasy się zmieniają a za prąd płacimy lub nie.